MİNİK CİVCİV EGE'YE, CİVCİVLİ BİR HEDİYE:))))

2007-05-17 12:06:00

 

Burcu 'nun çok sevimli bir oğlu var, Ege.. Bu hafta sağolsun evine davet etti..Elim boş gitmek istemedim.Hem ona, hem de sevimli oğluna ortak bir şey götüreyim dedim..

 

Kanaviçe ,goblen çok sevdiğim hobilerden biliyorsunuz daha önce bir hat çalışması, bir de kuğu yayınlamıştım.. Şimdi de bu şirin işlemeyi ve çerçevesini yapılış aşamaları ile sizlerle paylaşıyorum..

 

 

 

İşlemeyi bitirdikten sonra çerçeveciye götürmeyi unuttum, zaman da dar olunca çerçevesini de kendim yapayım en iyisi dedim..İşlerken göz nurumu döktüm,yanında bir de el emeği olsun diye:)))

 

 

Bir karton kutu, biraz yapıştırıcı ( sıcak silikon),streç film,makas,tül ve kurdela yeterli malzemeler.. Önce işlediğim etamini bir kartona sabitledim ve üzerini tozlanmasın diye streç filmle kapladım..Cam niyetine :)) Sonra kutuyu tülle kapladım ve kenarlarını kendimce süsledim.. İşlemenin öne çıkması için beyaz rengi tercih ettim ve çerçeveye başka bir detay vermedim ( boncuk falan gibi..) Kurdeleden askı yeri de yaptıktan sonra hediye hazır hale gelmiş oldu..

 

 

Burcu'cum umarım baktıkça beni hatırlarsın:)))Sevgiler..

 

Not : Bir önceki yazıda sorduğum örgüyü bitirmeye uğraşıyorum biter bitmez yayınlayacağım...Sanırım 2 günde biter..

 

0
0
0
Yorum Yaz