BİR TEŞEKKÜR YAZISI... GERÇEK DOSTLARA MÜJDEM VAR :)))

2008-02-01 08:00:00

 

SİZE MESLEĞİNE AŞIK BİR DOKTORU ANLATMAK İSTİYORUM.

 

O KADAR AŞIK Kİ, GECE GÜNDÜZ DEMEDEN, HAFTASONU HAFTAİÇİ DEMEDEN, HASTAHANE VE MUAYENEHANE ARASINDA, YORULMAKSIZIN KOŞTURAN BİR DOKTOR.

KENDİSİNE UMUT BAĞLAYAN HİÇBİR HASTAYI GERİ ÇEVİRMİYOR. FAKİR,ZENGİN,YAŞLI,GENÇ ASLA AYIRDETMİYOR..

 

"BU ZAMANDA BÖYLE  İNSANLAR, BÖYLE DOKTORLAR VAR MI ?" DİYE DÜŞÜNDÜRÜYOR İNSANA..

ÜSTELİK BU SAYGIDEĞER DOKTOR, ÖYLE İSTANBUL, İZMİR, ANKARA, ANTALYA'DA FALAN DEĞİL. BURDUR'UN BİR İLÇESİ OLAN BUCAK'TA GÖREV YAPIYOR.

 

GEÇEN YIL, "YILIN DOKTORU" SEÇİLİP, ÖDÜLÜNÜ BAŞBAKAN'IN ELİNDEN ALIRKEN ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARINI GÖRDÜĞÜNÜZDE DAHİ, GÖREVİNİN KUTSALLIĞINI BİLEN, MÜTEVAZİ BİR İNSANIN YÜZ İFADESİNE RASTLIYORSUNUZ..

BAŞKA DOKTORLARIN, 100-200 YTL ARASI DEĞİŞEN MUAYENE ÜCRETLERİNİ GÖRDÜĞÜNÜZDE, DR. ALİ FUAT ŞENGÖR'ÜN,NEREDEYSE  MUAYENE ÜCRETİ ALMADIĞINI SÖYLEYEBİLİRİM..

 

O, ÇOCUĞU OLMAYANLARIN, İNFERTİLİTE HASTALARININ UMUT KAPISI OLMUŞ.. HEM YURT İÇİNDEN HEM YURT DIŞINDAN BİR ÇOK HASTASI VAR. HEMEN HEPSİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMÜŞ,HATTA BİR ÇOK AİLEYİ DAĞILMAKTAN KURTARMIŞ..

ONA GİDİP DE SONUÇ ALMAYAN HASTA YOK GİBİ:) ONUN SAYESİNDE DÜNYAYA GÖZLERİNİ AÇMIŞ,  BİR ÇOK ERKEK ÇOCUĞUNUN İSMİ, YA ALİ, YA FUAT YA DA ALİ FUAT..

 

ETRAFINIZDA ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN BİRİLERİ VARSA, YA DA SİZİN İHTİYACINIZ VARSA,DR. ALİ FUAT ŞENGÖR'E MUTLAKA BİR KEZ GİDİN.. KENDİSİNE ULAŞMANIZ ÇOK KOLAY..BUCAK DEVLET HASTANESİ'NİN WEB SAYFASINI İNCELEYİN. İSTEYENE ÖZEL TELEFONLARINI DA VEREBİLİRİM :)

 

http://www.bucakdh.gov.tr/

 

EŞİM VE BEN DE O'NA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR. MUAYENENİN İLK GÜNÜNDE TEŞHİS KOYUP , DERHAL TEDAVİ SÜRECİNİ BAŞLATAN VE NİHAYET BİZİM DE SONUCA ULAŞMAMIZI SAĞLAYAN , KADIN DOĞUM UZMANI DR. ALİ FUAT ŞENGÖR'E ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ :)))

 

BİR TEŞEKKÜR DE , DR. ALİ FUAT ŞENGÖR'Ü BİZE TAVSİYE EDEN BLOGCU ARKADAŞIM AYLİN'E.. AYLİN'CİM SENİN SAYENDE BÖYLE ÖNEMLİ BİR DOKTORU TANIDIK VE BİZİM DE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ:)) ÇOK TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM..

 

Tahmin ettiğiniz gibi arkadaşlar, uzun zamandır sizleri ve bloğumu ihmal edişimin nedeni bu.. Hamileyim:)))))) Beni anlayışla karşılayacağınızı biliyorum..Herkesi sevgiyle kucaklıyorum ( en azından şimdilik buna izin var :)))))

 

4890
0
0
Yorum Yaz